«Хата-Зруб»

Будівництво дерев'яних будинків — так здійснюються мрії!

Ви мрієте жити подалі від метушні міста, там де не має асфальту та інших “принад” урбанізації? Хочете збудувати будинок, але досі не визначились який? Втомились шукати надійну будівельну компанію?

Тоді компанія “Хата-Зруб” знає, що вам потрібно! Ваші мрії в руках команди спеціалістів, які займаються будівництвом дерев'яних будинків. Компанія здійснює гарантійне обслуговування будинків протягом 1 року.

Увага! Проведення покрівельних робіт - БЕЗКОШТОВНО! 

Перевагою будівництва дерев'яних будинків, перш за все, є екологічність матеріалу. Натуральне дерево - відмінний теплоізолятор, його ефективність значно вища цегли, бетону й т.п. Відповідно, дерев'яний будинок є значно вигіднішим у плані енергозбереження, що дозволяє істотно знизити витрати на опалення в процесі експлуатації.

Крім того, перевагами дерев’яних будинків є:

- швидкість зведення будівель,
- довговічність,
- економічність в обслуговуванні,
- можливе використання колод будь-якої товщини,
- як показує практика, дерев’яні будинки є найтеплішими з усіх видів будівель.

Оцінити усі переваги ви зможете лише замовивши будівництво дерев’яного будинку! Телефонуйте просто зараз! Втілювати мрії з “Хата-Зруб” просто!

Компанія “Хата-Зруб” здійснює будівництво дерев’яних будинків, використовуючи технологію тесаного зрубу. Доведено, що колода, оброблене вручну тріскається менше. Зовнішній, багатий на смоли шар, захищає зруб від впливу несприятливих факторів зовнішнього середовища.

Для будівництва дерев’яних будинків компанія “Хата-Зруб” використовує ліс, заготовлений на власних лісопилках в Карпатах у Міжгір'ї (один з небагатьох екологічно-чистих регіонів України). Більше того, матеріал заготовляється виключно взимку, коли деревина досягає оптимальних кондиційних характеристик (концентрація і «консервація» деревом всіх життєвих сил, що відбувається в зимове час, дає деревині гранично високу міцність, густоту і довговічність).

Чому варто довіряти будівництво дерев’яних будинків компанії “Хата-Зруб”?

Якщо ви досі не знайшли надійну будівельну компанію, тоді вам до “Хата-Зруб”. Фірма працює на вітчизняному та закордонному ринку понад 12 років. Одна із кількох будівельних бригад компанії пройшла стажування у відомій фінській фірмі "Хонка" (лідер у будівництві зрубів у всьому світі) в Москві. Сьогодні “Хата-Зруб” будує будинки в Україні, Угорщині, Словаччині, Австрії, Хорватії, Сербії, Греції.

Подивитись приклади проектів можна тут

Поки ви мрієте про власний дерев’яний будинок, спеціалісти компанії “Хата-Зруб” вже втілюють у життя чужі ідеї комфортного життя!

Тож не відкладайте свої мрії на завтра! Телефонуйте вже сьогодні до компанії "Хата-Зруб". 

УВАГА! Замовлення приймаємо за контактними телефонами!

 

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Статті компанії

Фінські каркасні дерев'яні будинки: новий тренд у Європі

20 лютого 2018 в 11:19
 

Фінські дерев'яні будинки, або, як їх ще називають, фахверк, дуже популярні в Центральній Європі. Каркасні будинки такого типу є близькими родичами російського зрубу. При виробництві такого будинку основою є каркас з кле…

 
 

Проект лазні з бруса: будівництво та обробка

13 лютого 2018 в 14:35
 

Лазні з бруса вже давно стали популярними, адже вони відносно прості в будівництві та мають відмінні експлуатаційні якості. Побудувати дерев'яну лазню можна і самому, однак потрібно вирахувати всі деталі та створити точний…

 
 

Контакти

Будівництво дерев'яних будинків, будинки з брусу, будинки зі зрубу - Хата-Зруб
(основний офіс)

43000, Україна, Закарпатська, Мукачево, Д. Галицького, будинок 47
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create